Сторінки

Google Форми - відмінний помічник для педагога

Форми Google можуть стати гарними помічниками для викладача, майстра виробничого навчання, методиста, практичного психолога, соціального педагога, заступника директора, при умові наявності практичних навичок щодо їх використання. За допомогою цих форм можна проводити різні опитування, вікторини, створювати анкети, тести тощо. При розробці форми автоматично створюється таблиця Google, в якій автоматично накопичуються результати заповнення форми респондентами: учнями чи відвідувачами блогу. Таблиця надає зручні можливості для зберігання і обробки зібраних даних.


Як створити форму?

І. Зайдіть в свій Google - аккаунт і створіть нову форму.


ІІ. Виберіть шаблон оформлення форми, її назву.

ІІІ. Тепер можна створювати питання вікторини. Зовсім не обов'язково використовувати питання всіх типів. Ви можете створювати питання різного типу або одного типу. Кількість питань не обмежена.

Типи питань:
 з короткими відповідями - передбачає коротку текстову відповідь.

 абзац - передбачає розгорнуту текстову відповідь.

 з варіантами відповіді - передбачає вибір єдиного варіанта відповіді з представлених варіантів. Кількість варіантів відповідей не обмежена.

 прапорці - передбачає вибір декількох відповідей з представлених варіантів. Кількість варіантів відповідей не обмежена.

 спадний список - передбачає  вибір відповіді з допомогою списку, варіанти відповідей надаються автором. Кількість варіантів відповідей не обмежена.

 лінійна шкала -запитання, яке вимагає вибору відповіді за шкалою (розмір шкали автор вибирає сам), наприклад, оцінити що-небудь за 10-бальною шкалою.

 таблиця з варіантами відповіді - найскладніший варіант питання. Створюється прямокутна таблиця, в якій підписуються стовпці (наприклад, варіанти відповідей) і рядки (наприклад, питання). При заповненні форми респондент відзначає свої варіанти в перетині рядків і стовпців. Максимальна кількість стовпців - 5, кількість рядків не обмежена.

ІV. У форму можна вставити діаграму, картинку, відео ...

V. Задайте підтвердження заповнення Вашої форми. Коли користувач відповість на всі питання форми і відправить її, він побачить підтвердження про відправку.

VІ. Після створення форми можна відкрити до неї спільний доступ, або надіслати електронною поштою, або вбудувати на свій сайт за допомогою спеціального коду.

Успіхів в освоєнні і використанні форм Google!


Зразок опитування для підготовки до педради